Gösterilen sonuç sayısı: 9

Minik Sporcular Londra’da

4550₺
 | Londra | 
15-21 Nisan
Gymy Kids ailesi ile İngiltere'nin başkenti Londra'ya yolculuk

Minik Sporcular Göcek’te

Muhteşem gastronomi deneyimleri ile dolu yeni rotamız
33250₺
 | D-Resort Göcek | 
29 Nisan-1 Mayıs
Göcek’in muhteşem doğasında, D-Resort Göcek konforu ve muhteşem gastronomi deneyimleri ile dolu yeni rotamız ☺️

Minik Sporcular Ayvalık’ta

30750₺
 | Ayvalık | 
20-23 Nisan
Sevgili Gymy Kids Yetişkinleri; Ege’nin en güzel mevsimlerinden ilkbaharda Ayvalık’a gitmek için hazırlıklarımızı tamamladık🍀 20-23 Nisan'da ışıl ışıl bir haftasonu bizi bekliyor 💙

Minik Sporcular Çatalca’da

İstanbul’a çok yakın yeni doğaya kaçış rotamız
12250₺
 | Çatalca | 
3-5 Şubat
Minik Sporcular Çatalca’da İstanbul’a çok yakın yeni doğaya kaçış rotamız “Minik Sporcular Çatalca’da” seyahatimizde kendi korusunu yaratan VillaFe’de konaklayacağız. Yemyeşil bahçeleri, doğa yürüyüş rotası, organik tarım yapılan çiftlik alanlarıyla VillaFe’de keyifli bir hafta sonu minik sporcuları bekliyor.

Minik Sporcular Göbeklitepe’de

Spor, sanat, doğal ve kültürel güzelliklerle dolu bir akış
19750₺
 | Şanlıurfa | 
Ocak, Şubat
Minik Sporcular Göbeklitepe’de ‘Gymy Kids Doğaya Kaçış Seyahatleri’ kapsamında çocuklu aileler için oluşturduğumuz, spor, sanat, doğal ve kültürel güzelliklerle dolu bir akış içeren özel bir programdır. Bu gezi ile ilgilenen, bilgi almak isteyen yetişkinler arasında, mutlaka ki geçmişte Göbeklitepe’yi gezmiş olanlar, bölgeyi duymuş olanlar ve fikir sahibi olanlar ve nicedir bölgeyi merak edenler vardır. Gezi programımızı hazırlarken, en çok hayal ettiğimiz kısım, bu gezinin, çocukların hatıralarında, Anadolu’ya, kültüre, sanata, tarihe ve doğaya dair renkli izlerle yerini alması. Özgürlüğün, keşfin, akranlarla ve donanımlı, çocuk odaklı öğretmenlerle seyahat etmenin değerini iyiden iyiye anladığımız bu dönemde, her zamanki gibi hassasiyetle özene bezene bu deneyimi tasarladık.

Minik Sporcular Kayakta

“Minik Sporcular Kayakta” bu kış da Erzurum Palandöken’de
29750₺
 | Palandöken | 
Ocak-Şubat-Mart
Gymy Kids Ski Academy, çocuklar spor yapsın söylemi ile, her yaş grubundan çocuğa yaşam boyu spor alışkanlığı ve sevgisi kazandırmayı amaç edinen Gymy Kids’in doğa ile sporun buluştuğu kayak sporuna dair eğitim verdiği çatıya verdiği isimdir. The Champions Team yarış takımının baş antrenörleri tarafından kurgulanmış eğitim akışı ve Gymy Kids ruhunun bir araya geldiği bu oluşuma, kayak sporuna yeni başlayacak olan; kayak sporu ile tanışmış olup tekniklerini ilerletmek isteyen; kayak yapmayı bilip ileri düzey teknik kazanmak isteyen 4.5-12 yaş arası çocuklar katılabilir. 2022-2023 sezonunda Gymy Kids Club ve The Champions Team beraberliğinin 4. senesinde, birçok ayrı tarih için kayak kamplarımızı planladık.

Minik Sporcular Çeşme’de

Çeşmeköy’de keşif dolu bir doğaya kaçış seyahati bizi bekliyor.
17750₺
 | Çeşme | 
Ocak-Şubat

Çeşmeköy, Çeşme'de yer alan bir sürdürülebilir yaşam projesidir. Orman ile çevrili, muhteşem deniz manzarası ile benzersiz bir doğa oteli, restoran ve etkinlik mekanı olmanın yanı sıra, kendi tarlasında yetiştirilmiş ve yerel üreticiden temin edilmiş ürünler ile hazırlanan yemekleri, eşsiz bir manzaraya bakan yemyeşil orman içerisinde, rustik ve minmalist dokuda odaları ile sizlere bambaşka bir deneyim sunar.

Yeşil bahçeleri, güzel manzarası, gurme mutfağı ile Çeşmeköy’de keşif dolu bir doğaya kaçış seyahati bizi bekliyor.

Minik Sporcular Hilton Sarıgerme’de

3 gece konaklamalı “Minik Sporcular Sarıgerme’de” ara tatilin güney rotası
22,350₺
 | Dalaman, Sarıgerme | 
20-23 Nisan
“Minik Sporcular Sarıgerme’de” ara tatilin güney rotası Hilton Dalaman’da 3 gece konaklayacağımız bu seyahatimizde Unesco Dünya Mirası listesinde yer alan Kaunos Antik Kenti’ni, Dalyan’ı, İztuzu Plajını gezeceğiz. Sahilde kampçılık, nehirde sea-kayak aktivitesi gibi birçok farklı deneyim minik sporcuları bekliyor. Ara tatilin ilk günlerinde Sarıgerme’nin muhteşem doğasında ve en güzel zamanlarında Hilton Dalaman Sarıgerme’de buluşuyoruz.

Minik Sporcular Longoz Ormanları’nda

Dünyanın en büyük ikinci, Avrupa’nın ise en büyük Longoz Ormanları
10500₺
 | İğneada | 
Ocak-Şubat-Mart
Bir Gymy Kids Doğaya Kaçış Klasiği: Longoz Ormanları, İğneada Dünyanın en büyük ikinci, Avrupa’nın ise en büyük Longoz Ormanları’nı ziyaret etmek, çocuklarla bu büyülü ormanda oyunlar oynamak, müzikle, sanatla, sporla iç içe zamanlar geçirmek, Mert Gölü’nde kano yapmak, ormana gölde kürek çekerek girmek, bu özel bitki örtüsü ve ortamda ailece güzel vakit geçirmek hem özel hem unutulmaz bir deneyim. Doğasına hayranlık duyduğumuz, nefes aldığımız bu özel coğrafyaya, 2020 yılından bu yana neredeyse her hafta sonu, eve gider gibi gideriz. Minik Sporcular Longoz Ormanları’nda seyahatimizde hep birlikte yaşayacağımız bu özel deneyim için çok heyecanlıyız.