BASINDA BİZ

SPORCU BABA PARENT DERGİSİ

Kurucumuz Tuncay Tahtacı’nın makalesi

SİZİN İÇİN ÖNERİLER

GYMY SHOP İLE TANIŞTINIZ MI?

Minik Sporcular Datça Tenis Kampında

16-19 Kasım
8,250
Gymy Kids olarak gerçekleştireceğimiz ilk tenis kampımız 16-19 Kasım’da Datça Olive Farm’da. Türkiye Tenis Federasyonu eski teknik direktörü ve milli takımlar sorumlusu Onur Binay tarafından kurulan Binay Tenis Akademisi ile birlikte, yemyeşil bahçeleriyle, organik tarımı ve bahçeden sofraya gelen lezzetli menüsü ile doğaseverleri ağırlayan Olive Farm Datça’da çok keyifli bir 4 gün bizi bekliyor. Başlangıç düzey sporcuların 12 saat, performans sporcularının ise 19 saat tenis ve kondisyon eğitimi alacakları tenis kampımızın akışı da özenle hazırlandı.

Minik Sporcular Narköy’de

6-8 Ekim
17,250
İstanbul’a 2 saat mesafede Batı Karadeniz’in en güzel sahil kasabalarından Kerpe’de doğayla iç içe bir organik tarım çiftliği olan Narköy’de sporla, sanatla, çiftlik hayatı ile dolu bir hafta sonu hayal ettik. Doğal yaşama olan saygısı, iyi tarımı tohumdan tabağa işleyişiyle bilinen Narköy’de hem doğayla bir arada olmanın tadını hatırlıyor ve bunun keyfini çıkarıyor, hem de alışılmadık deneyimlerin peşine düşüyoruz. Bu güzel haftasonu için şimdiden çok heyecanlıyız. Seyahat ücretleri 01 Eylül 2023 tarihinde güncellenecektir.

Minik Sporcular Paris’te

11-15 Kasım
3,400
“Bir sanatçı olarak kişinin Avrupa'da evi yoktur, Paris hariç..” Nietzche 11-15 Kasım’da sanatın, tarihin, gurme lezzetlerin başkenti Paris’i yeniden keşfetmek için çok heyecanlıyız. Şehrin kalbi müzelerini hep birlikte gezip, Louvre ve Rodin Müzeleri’nde Montmartre’ın sokaklarında sanatla iç içe bir yolculuğa çıkacağız. Seine Nehri’nin kenarından St. Germain’in tatlı sokaklarında yürümek, Paris’i çocuklarla keşfetmek için sabırsızlanıyoruz.