Minik Sporcular Polonezköy’de

4,7506,250

Uzun zamandır en çok paylaştığınız isteğiniz: İstanbul’a çok yakın, hatta Istanbul’da bir Gymy Kids Doğaya Kaçış programıydı. Doğaya, spor ve sanatla bir araya geldiğimiz her program gibi bir akışı, yoğun çalışan yetişkinler için de mümkün kılmaktan ötürü çok mutluyuz.

Haftasonunda yemyeşil tabiatı, doğası ve kültürüyle İstanbul’un arka bahçesi Polonezköy’de güzel bir seyahat planladık. Riva nehrine komşu, orman içine yerleşmiş odaları ve lezzetli mutfağı ile konaklamamız Village Park Resort’da!

Seçimleri Temizle
Stok kodu: Yok Kategoriler: ,
Program

Program

1. Gün
14:00’de otelde buluşup 14:30 hareketle Polonezköy Tabiat Parkı’nda maceralı bir yürüyüş bizi bekliyor. Rotamızı hem miniklerin hem de yetişkinlerin çok keyfi alacağı bir şekilde düzenledik. Ormanın en güzel köşelerinden birinde gerçekleştireceğimiz pikniğimiz sonrasında yürüyüşümüzü sonlandırıp otelimize dönüyoruz.

Tanışma çemberimizi 18:00’da odalarımızın önündeki bahçemizde yaptıktan sonra akşam yemeğimiz ve sonrasında ateş başında masal saatimiz ile günü sonlandırıyoruz.

2. Gün
Cumartesi sabahına geleneksel “Meraklısına sabah sporu” ile başlıyoruz. Village Park’ın güzel kahvaltısı sonrasında büyükler keyif yaparken minikler Riva nehri kenarında sanat atölyeleri ile güne başlıyor.
Öğle yemeğimiz otelimizin restoranının lezzetli mutfağından 😊
Öğle yemeği sonrasında otelimizin 32 dönümlük bahçesinde gezip doğada sporun tadını çıkarıyoru. Spor atölyemiz sonrasında doğal malzemelerle yapacağımız sanat atölyesinde yaratıcı gücümüzü ortaya çıkaracağız.
Akşam yemeğimiz sonrasında ateş başında kendi masalımızı kendimiz yazıyoruz 😊

3. Gün
Haftasonu sabahlarının geleneği Meraklısına Sabah Sporu ile güne başlıyoruz. Büyükler uzun bir Pazar kahvaltısının keyfini çıkarırken miniklerimiz “Saklı Bahçe” atölyemiz ile çok eski bir çiçek saklama sanatını öğrenip Polonezköy’ün doğasını kendi tasarımlarıyla saklayacaklar.
Öğlen kapanış çemberimiz sonrasında bir sonraki seyahatte buluşmak üzere ayrılıyoruz.

Konaklama

Konaklama

Village Park Resort & Spa
Polonezköy – Beykoz

İptal & İade Detayları

İptal & İade Detayları

Kayıt seyahat ücretinin banka transferi/kredi kartı ödemesi iletilmesi ile kesinleşir.

Salgın sebebi ile seyahat engeli oluşan misafirlere seyahat ücretinin tamamı hastane raporlarını sunduktan sonra geri ödenir.
Seyahate 2 ay kala iptallerde seyahat ücretinin tamamı geri ödenir.
Seyahate 6 hafta kala iptallerde seyahat ücretinin %50’si geri ödenir.
Seyahate 6 hafta-14 gün arası zaman kala gerçekleşen iptallerde seyahat ücretinin %10’u geri ödenir.

Seyahate 14 günden az zaman kala gerçekleşen iptallerde seyahat ücret iadesi yapılmaz.

Değerlendirmeler (0)

Değerlendirmeler

Henüz değerlendirme yapılmadı.

“Minik Sporcular Polonezköy’de” için yorum yapan ilk kişi siz olun

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.