Minik Sporcular Longoz Ormanları’nda

4,7506,750

Öncelikle az aile ile seyahat etmek bizim için bir pandemi koşulu değil, özel bir alaka sarf etmek, yakınen tanışmak üzerine kurulmuş, Doğaya kaçış birlikteliklerimizde ilk günden beri olmazsa olmaz bir durum. Bu seyahatlerde de her zamanki gibi sınırlı sayıda aile ile seyahat ediyor olacağız.

 

Senelerdir gittiğimiz İğneada’ya Longosphere açıldığından beri ‘hah şimdi oldu’ diyoruz. Geride bıraktığımız senenin son çeyreğinde, doğasına hayranlık duyduğumuz nefes aldığımız bu özel coğrafyaya, neredeyse her hafta sonu, eve gider gibi gidebilmemizin sebebi ile gerçek bir glamping deneyimi sunan Longosphere’in, içimize sinen ev sahipliği.

 

Yeni heyecanlarımız da var: kapalı sistem terraryumları tanımak, gece karanlık maceralarına katılmak, ışık oyunlarıyla heyecanlanmak için sabırsızlanıyoruz.

 

Minik Sporcular Longoz’da seyahatinin tanıtım dosyasını incelemek için tıklayınız. 

Seçimleri Temizle
Stok kodu: Yok Kategoriler: , , , , ,
Program

Program

1.GÜN

Öğle saatlerinde, Gymy Kids ekibi olarak sizleri karşılamak üzere, Longosphere’deyiz. 14:00’da sokağa çıkma yasağı başlamadan ufak bir doğa yürüyüşü yapmak üzere otelden hareket ediyoruz.

17:30’da kamp ateşimizin etrafında tanışma çemberimiz var, sonrasında akşam yemeğimizi yiyoruz, onun sonrası ise ateş başında müzikli masal saati gibi bir akışla ilk günü şarkılarla ve bol orman havasıyla bitiriyoruz.

2.GÜN

Sabah saatlerinde, gelenekselleşmiş ‘meraklısına sabah sporu’muzla güne başlıyoruz. Kahvaltı sonrası doğada, sanatla kavuşmanın tadını çıkartıyoruz. Boy sınırını geçenlerle macera parkının tadını çıkartıyoruz, diğer grup ise sporla ve oyunlarla son derece meşgul olacak. Öğle yemeğimizin ardından keyifli bir orman oyunu olan orienteering yapıyoruz. Müzikle nefes alacağız. Hava kararınca ışık atölyesi ve karanlıkta orman yürüyüş macerası var. Akşam yemeğine dek sürecek olan bu programdan sonra akşam yemeği yiyecek, akşam yemeği sonrası ateş başında müzik ve masala geçeceğiz.

3.GÜN

Meraklısına sabah sporu sonrası uzun ve keyifli bir kahvaltı sonrası, yetişkinlerin ormanın tadını çıkartacağı saatlerde, çocuklarda spor ve sanat atölyelerimiz eşlik edecek.

Konaklama

Konaklama

Longosphere

İğneada / Longoz Ormanları

 

İptal & İade Detayları

İptal & İade Detayları

Kayıt seyahat ücretinin banka transferi/kredi kartı ödemesi iletilmesi ile kesinleşir.

Salgın sebebi ile seyahat engeli oluşan misafirlere seyahat ücretinin tamamı hastane raporlarını sunduktan sonra geri ödenir.
Seyahate 2 ay kala iptallerde seyahat ücretinin tamamı geri ödenir.
Seyahate 6 hafta kala iptallerde seyahat ücretinin %50’si geri ödenir.
Seyahate 6 hafta-14 gün arası zaman kala gerçekleşen iptallerde seyahat ücretinin %10’u geri ödenir.

Seyahate 14 günden az zaman kala gerçekleşen iptallerde seyahat ücret iadesi yapılmaz.

İnceleme (0)

İncelemeler

Henüz inceleme yapılmadı.

“Minik Sporcular Longoz Ormanları’nda” için yorum yapan ilk kişi siz olun

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir