Minik Sporcular Kapadokya’da

14,00022,500

Minik Sporcular Kapadokya’da ‘Gymy Kids Doğaya Kaçış Seyahatleri’ kapsamında çocuklu aileler için oluşturduğumuz, spor, sanat, doğal ve kültürel güzelliklerle dolu bir akış içeren özel bir programdır.

 

Bu gezi ile ilgilenen, bilgi almak isteyen yetişkinler arasında, mutlaka ki, geçmişte Kapadokya’yı gezmiş olanlar, bölgeyi duymuş olanlar ve fikir sahibi olanlar ve nicedir bölgeyi merak edenler vardır.

 

Gezi programımızı hazırlarken, en çok hayal ettiğimiz kısım, bu gezinin, çocukların hatıralarında, Anadolu’ya, kültüre, sanata, tarihe ve doğaya dair renkli izlerle yerini alması.

 

Özgürlüğün, keşfin, akranlarla ve donanımlı, çocuk odaklı öğretmenlerle seyahat etmenin değerini iyiden iyiye anladığımız bu dönemde, her zamanki gibi hassasiyetle özene bezene bu deneyimi tasarladık.

 

Minik Sporcular Kapadokya’da seyahatinin tanıtım dosyasını incelemek için tıklayınız. 

Seçimleri Temizle
Stok kodu: Yok Kategoriler: ,
Program

Program

1.Gün

12:00’de otelimizde buluşmak üzere planlamakta fayda var.
10:00 – Kayseri Havalimanı’nda Gymy Kids transfer aracı sizleri bekliyor olacak. Kendi araçlarıyla gelmek isteyenler ise 11:30-12:00’de Argos in Cappadocia’da olmayı hedeflemelerini söyleyebiliriz.

12:00’de Seki Restoran’da Öğle Yemeği

14:00 – Tırazkale nin önünde tanışma çemberi
Tüm aile fertlerinin katılımıyla, Gymy Kids ekibinin tanışma çemberi

14:30-15:30 – Argos in Capadoccia keşif gezisi. Kapadokya’nın dokusu ile ilgili bir çok bilgiye ve bu dokuya dair bir çok örneğe rastlamak için çok doğru bir noktadayız. Bezirhane, Şapel, Müze, Monks da dahil olmak üzere, mağaralar, güvercinler darken, oyunlarla etrafı keşfediyoruz.

15:30-17:00 – Sürdürülebilir tarımdan bahsetmek için en uygun topraklardan olan Kapadokya’da, yağmur suyunu kullanıma kazandıran, doğaya saygılı ve Anadolu bereketine hayran otelimizde, minik sporculara harika bir bağ bahçe turu hazırladı. Dalından meyve yemek için sabırsızlanan yetişkinlerin yanı sıra, çocuklar Rasim Usta’yla mevsimin ürünlerini görüyor, öğreniyor ve tadıyor.

17:00-18:00 – Güvercinlik Vadisi yamacındaki yeşil alanda oyun ve sanat saati. Bu yeşil alanın henüz bir ismi yok, bizce ismi hala ‘Güvercinlik Vadisi yamacındaki yeşil alan’. Oyunlar oynamak, tertemiz nefesler almak, biraz soluklanmak, biraz eğlenmek için, sizce de tam Gymy Kids’e özel gibi değil mi sizce de?

19:30-21:00 – Seki Restoran’da Akşam yemeği

21:00 – Otelden hareketle Paşabağları gece yürüyüş macerası. Uyumadan önce, yemekten sonra, Paşabağları’nda kısa bir gece yürüyüş macerası hazırladık. Transfer aracımız ve rehberimiz, öğretmenlerimizi, çocukları ve katılmak isteyen yetişkinleri bu özel maceraya ulaştırmak için sabırsızlıkla hazır bekliyor olacak.

22:30 – Minik sporculara iyi uykular dileriz

 

2.Gün

Kapadokya’nın sembolü haline gelmiş Balon macerası için istekli olan ve 6 yaşından büyük olan çocuklar ile ekibimizin bir kısmı sabah 05:00 hareketle balon macerasına gidecekler. 08:00 de de otelde olmalarını bekliyoruz.

Burada minik bir not olarak iletmek isteriz ki, sabah uyanma saati sebebiyle, yaşı tutmadığı için veya başka bir sebeple balon deneyimini kaçıracaksanız, bizce bu bölgede yapılması şart olan öyle çok ve öyle değerli etkinlikler var ki, balon bu listede var ve fakat gerçekten listenin sonları nda. Gidenler eğlenecektir, gitmeyenler de dertlenmesinler lütfen.

08:00-08:30 – Meraklısına sabah sporu. Her güne spor yaparak başlamak Gymy Kids kültürünün bir parçası, katılmak isteyen tüm çocuk ve yetişkinleri, bu özel manzarada spora bekliyoruz.

08:30-10:00 – Gezdiğimiz bahçelerdeki meyvelerden yapılan reçellerin baş rollerde olduğu kahvaltımızı acele etmeden, tadını çıkartarak yapacağız. Ardından hareketli bir gün için yollara düşeceğiz.

Derinkuyu yer altı şehri gezisi 10:00’da otelimizden hareketle başlıyor.

Medeniyetler tarihi, mimarlık ve bölge ile ilgili bize bir çok fikir veren bu gezide, yerin 2 kat altına inecek ve orada saklambaç oynayacağız.

Sonraki durak Ihlara Vadisi

18:00-19:30 – Argos in Capadoccia’nın Güvercinlik Vadisi manzaralı, sonsuzluk havuzunda su oyunları

19:30 21:00 Seki Restoran’da Akşam yemeği

21:00-21:30 – Bezirhane’de çocuklara masal ve müzik saati 21:30 22:30 Bezirhane’de yetişkinler için müzik saati. Önce çocuklar için Gymy Kids’in gelenekselleşen masal saatini, ardından yetişkinler için de müzik saatini Bezihane’nin büyüleyici ortamında ve akustiğinde hayata geçirerek seyahatimizin son akşamını tamamlıyoruz.

 

3. Gün

Seyahatimizin son gününe, civardaki güzel bir vadide yürüyüş yapmak isteyen yetişkinler ve büyük çocuklar için, 07:00 09:00 saatleri arasında meraklısına Kızılçukur Vadi doğa yürüyüşü ile başlıyoruz.

Buna ilgi duymayan, dinlenmek isteyenler veya minik çocuklar ile ise 08:30 da otelimizde alternatif bir program ile meraklısına sabah sporu hayata geçiriyor olacağız.

09:00-11:00 – Keyifli, uzun, telaşsız bir tatil kahvaltısı yapacağız.

10:00-12:30 saatleri arasında otelimize dışarıdan çömlek ve ebru atölyeleri için sanatçılar davet ettik. Bu saatleri hem bu iki sanatı deneyimleyerek, hem de açık havada gymy kids spor ve sanat atölyelerinin tadını çıkartarak geçireceğiz.

12:30-14:00 – Seki Restoran’da Öğle Yemeği
14:00-16:00 – Yetişkinler için Argos in Cappadocia mahsen turu

14:00-16:00 – Çocuklar için Argo’un Monks terasında, bu tatilin anılarını ölümsüzleştirdiğimize emin olmak üzere, seyahatnamelerimizi yapıyor, yola çıkmadan da mini bir piknik yapıyoruz.

16:00’da Bir başka Gymy Kids Doğaya Kaçış seyahatinde buluşmak üzere, kapanış çemberimizi takiben otelimizden ayrılıyoruz.

Konaklama

Konaklama

Argos in Cappadocia
Kapadokya

 

İptal & İade Detayları

İptal & İade Detayları

Kayıt seyahat ücretinin banka transferi/kredi kartı ödemesi iletilmesi ile kesinleşir.

Salgın sebebi ile seyahat engeli oluşan misafirlere seyahat ücretinin tamamı hastane raporlarını sunduktan sonra geri ödenir.
Seyahate 2 ay kala iptallerde seyahat ücretinin tamamı geri ödenir.
Seyahate 6 hafta kala iptallerde seyahat ücretinin %50’si geri ödenir.
Seyahate 6 hafta-14 gün arası zaman kala gerçekleşen iptallerde seyahat ücretinin %10’u geri ödenir.

Seyahate 14 günden az zaman kala gerçekleşen iptallerde seyahat ücret iadesi yapılmaz.

 

Dahil Olan Hizmetler

2 Gece 3 gün Argos in Cappadocia Otel’de konaklama
Tüm Gymy Kids spor ve sanat atölyeleri,
Kayseri Havalimanı – Argos in Cappadocia – Kayseri Havalimanı’ndan Gymy Kids transfer aracıyla transfer,
Seki Restoran’da Cumartesi günü öğle ve akşam, Pazar kahvaltısı, akşam yemeği, Pazartesi kahvaltısı ve öğle yemeği, miniklere piknik,
Pazar günü Ihlara Vadisi’nde lunch box ikramı,
Müze ve ören yeri girişlerinde kullanmak üzere senelik Müze Kart,
Tüm otel dışı gezilerimizde transferler ve rehberlik hizmeti
Otele gelecek olan çömlek atölyesi
KDV
TÜRSAB Zorunlu Seyahat Sigortası

Hariç Olan Hizmetler

Tüm ekstralar
İsteğe bağlı tercih edilecek olan balon organizasyonu,
Uçak Bileti / Kayseri’ye ulaşım

İnceleme (0)

İncelemeler

Henüz inceleme yapılmadı.

“Minik Sporcular Kapadokya’da” için yorum yapan ilk kişi siz olun

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir