Minik Sporcular Ayvalık’ta

7,75013,250

Minik Sporcular Ayvalık’ta ‘Gymy Kids Doğaya Kaçış Seyahatleri’ kapsamında, İstanbul’a sadece 4 saat uzaklıktaki Ayvalık’ı spor ve sanat ile iç içe bir akış ile, çocuklu ailelerle buluşturmayı hedef alan, özel bir programdır.

 

Ana hedefleri ve heyecanları arasında, 2-12 yaş arasındaki tüm minik sporcularla, dört mevsim doğada olmak olan Gymy Kids’in D Resort Murat Reis ile bir araya gelerek hazırladığı bu programın Ekim ayında gerçekleşecek olmasının bir sebebi de ‘Zeytin Hasadı’na dahil olmak ve minik sporcuları dahil etmek.

 

Minik Sporcular Ayvalık’ta seyahatinin tanıtım dosyasını incelemek için tıklayınız.

Seçimleri Temizle
Stok kodu: Yok Kategoriler: ,
Program

Program

1. Gün

12:30-14:00 – Olives Restoran’ın havadar ve manzaralı ortamında Gymy Kids ekibi sizleri karşılamak ve birlikte öğle yemeği yemek için hazır bekliyor olacağız.

14:00-14:30 – Otelimize ve odalarımıza yerleşeceğiz.

14:30-15:00 – Sahilde büyük bir çim alanı olan D-Resort Murat Bey’de en sevdiğimiz, neredeyse tüm atölyeleri gerçekleştirdiğimiz alanımız. Tanışma çemberimiz de tabii ki bu alanda olacak.

15:00-18:00 – Bu öğleden sonrayı, sahilde spor ve sanat atölyelerimize ayırdık. Bu zaman diliminin lezzetini hem katılan minik sporcular, hem de keyfi yerinde olan çocuklarını uzaktan izleyerek kendine vakit ayırmanın tadını çıkartan yetişkinler bilir. Sırtımız çam ormanları, oyunlarımız çim alanda, önümüz deniz. Tam bir Gymy Kids vahası.

18:30-19:00 – Yetişkinler için serbest zaman, çocuklar için otel keşfi, cennet tepesi yürüyüşü

19:00-20:00 – Akşam Yemeğimiz Murat Reis Kitchen Çim Alan’da. Hem ortam, hem de menü bize Kuzey Ege’de tatlı bir akşam yaşadığımızı anlatacak tatta olacak.

20:00-21:00 – Çocuklar için ateş başı masal saati yine meşhur çim alanımızda. Burada dileyen yetişkinler katılabilir, dileyen yetişkinler ise yemeklerine devam ederken göz hizalarında olan ateş başındaki masal saatini uzaktan izleyebilirler.

21:30 – Minik sporculara bu tempolu ilk günün sonunda iyi uykular dileriz.

 

2.Gün

08:30-09:00 – Gymy Kids’in olmazsa olmazları arasında: Meraklısına saban sporu, hem yetişkinler hem çocuklar için mini yürüyüş ve sabah egzersizi.

09:00-10:00 – Kahvaltı

10:00-14:00 – Otelimizden anıt ağaçların olduğu zeytin bahçesini ziyaret etmek üzere yola çıkıyoruz. Anıt ağaçlar ve minik sporcuları beraber hayal etmek bile büyüleyici. Bu bahçede çocuklarla zeytin ağaçları etrafında haritalarıyla, define avına dahil olup, ardından da zeytin toplama ritüeline başlıyoruz. Çocukların dalından topladıkları zeytinin yağa dönüşmesine şahit olacakları, bu muazzam deneyim için çok heyecanlıyız.

15:00-18:00 – Spor, sanat, oyun dolu bir öğleden sonranın tadını çıkartacağız.

19:00-20:00 – Akşam Yemeğimiz bölgeye özgü gastronomik dokunuşlarla özenle hazırlanıp, açık havada, çim alanda kurduğumuz güzel sofralarda servis ediliyor.

20:00-21:00 – Çocuklar için ateş başı masal saati yine meşhur çim alanımızda. Burada dileyen yetişkinler katılabilir, dileyen yetişkinler ise yemeklerine devam ederken göz hizalarında olan ateş başındaki masal saatini uzaktan izleyebilirler.

21:30 – Minik sporculara bu tempolu ilk günün sonunda iyi uykular dileriz.

 

3. Gün

08:30-09:00 – Meraklısına saban sporu, hem yetişkinler hem çocuklar için mini yürüyüş ve sabah egzersizi

09:00-10:00 – Kahvaltı

10:00-11:00 – Eski bir çiçek saklama sanatı olan çiçek baskısını Gymy Kids ruhuna uygun bir armağana ve atölyeye dönüştürdük. ‘Saklı Bahçe’

11:00-12:00 – Spor oyunları

12:00 – Kapanış çemberi 💙

Konaklama

Konaklama

D Resort Murat Reis

Ayvalık-Balıkesir

EKİP ÜYELERİ

EKİP ÜYELERİ

Adem Şahin

Adem Şahin 1977 doğumludur. Marmara Üniversitesi Beden Eğitimi Spor Yüksek Okulu Beden Eğitimi Öğretmenliği mezunudur. 14 yıllık Beden Eğitimi Öğretmenliği, Zümre başkanlığı, Okul öncesi ve ilkokul seviyesinde Farklı Eğitim kurumlarında idarecilik yaptı. Doğa Sporları alanında uzmanlık, cimnastik, Akıl oyunları ve Eğitim koçluğunda birçok çalışmalara katılıp eğitimini aldı. Bu alanlarda Eğitim vermekte ve kendini geliştirmektedir. Evli ve iki çocuk sahibidir. Müziği, Seyahat etmeyi, Coğrafi gezileri, Trekking yapmayı, Futbol ve Tenis oynamayı sever.

Gymy Kids - Ekip - Tanju Kara

Tanju Kara

Tanju Kara 1990 doğumludur ve eğitimini Gedik Üniversitesi Spor Bilimleri Fakültesi Beden Eğitimi ve Spor öğretmenliği bölümünde tamamlamıştır. Futbol, tenis, yamaç paraşütü, masa tenisi, badminton ve speedminton branşlarında uzmandır ve halen bu alanlarda öğretmenlik yapmaktadır. Bisiklet ve doğa sporları hobileri arasındadır.

 

Kadir Çelik

Kadir Çelik 1993 doğumludur.

Eğitimini güzel sanatlar lisesinden sonra Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üniversitesi Resim bölümünden tamamlamıştır. Resim, heykel, video art, performans vb. Bir çok dijital ve görsel medyum ile çalışmaktadır. Anternatif sanat eğitimleri bağlamında bir süre Nesin Matematik köyünde bulunan ‘Nesin Sanat Köyü’nde birçok yaş grubuyla deneysel çalışmalar yapmıştır.

Çalışmalarını kendi kişisel atölyesinde  devam ettirmektedir. Doğa, spor, sanat birbirinden ayrılmaz bir şekilde hayatının odak noktasıdır.

 

Olcay Zuhal Gören

Olcay, 2008 yılında Ankara Üniversitesi D.T.C.F. Tiyatro Bölümü’nden mezun oldu ve okul hayatı boyunca çocuklarla yürüttüğü çalışmaları daha profesyonel bir boyuta taşıyarak bir çok okulda drama liderliği çalışmaları yürüttü. Halen oyunsu süreçler ve oyun yaklaşımları konusunda, hem çocuklar hem de yetişkinlerle farklı atölye çalışmaları yürütüyor ve hayatlarına renk katmak için gayret gösteriyor.

 

 

Ücretlendirme

Ücretlendirme

ODA TÜRÜ KONAKLAMA

ÜCRET

Standart 1 Yetişkin + 1 Çocuk

7750 TL

Standart 1 Yetişkin + 2 Çocuk

8750 TL

Standart 2 Yetişkin + 1 Çocuk

9750 TL

Standart 2 Yetişkin + 2 Çocuk

10750 TL

Bungalov 1 Yetişkin + 1 Çocuk

10500 TL

Bungalov 1 Yetişkin + 2 Çocuk

12750 TL

Bungalov 2 Yetişkin + 1 Çocuk

11500 TL

Bungalov 2 Yetişkin + 2 Çocuk

13250 TL

 

Dahil Olan Hizmetler

2 Gece D Resort Murat Reis Otel’de konaklama
Tüm Gymy Kids spor ve sanat atölyeleri, etkinlikler
Cuma öğle yemeği, Cuma akşam yemeği, Cumartesi kahvaltı, Cumartesi öğle yemeği, Cumartesi akşam yemeği, Pazar günü kahvaltı
KDV
TÜRSAB Zorunlu Seyahat Sigortası

 

Hariç Olan Hizmetler

Tüm ekstralar

İptal & İade Detayları

İptal & İade Detayları

Kayıt seyahat ücretinin banka transferi/kredi kartı ödemesi iletilmesi ile kesinleşir.

Salgın sebebi ile seyahat engeli oluşan misafirlere seyahat ücretinin tamamı hastane raporlarını sunduktan sonra geri ödenir.
Seyahate 2 ay kala iptallerde seyahat ücretinin tamamı geri ödenir.
Seyahate 6 hafta kala iptallerde seyahat ücretinin %50’si geri ödenir.
Seyahate 6 hafta-14 gün arası zaman kala gerçekleşen iptallerde seyahat ücretinin %10’u geri ödenir.

Seyahate 14 günden az zaman kala gerçekleşen iptallerde seyahat ücret iadesi yapılmaz.

İnceleme (0)

İncelemeler

Henüz inceleme yapılmadı.

“Minik Sporcular Ayvalık’ta” için yorum yapan ilk kişi siz olun

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir